У Харкові відбувся "Кубок Незалежності - 2016" з бадмінтону

25 серпня 2016 10:14

З 21 по 24 серпня в Харкові відбулися щорічні всеукраїнські змагання з бадмінтону «Кубок Незалежності», приурочені до Дня Незалежності України. Позмагатися за Кубок прибутку 103 спортсмена різного віку від вельми юних до маститих. У турнірі брали участь представники шести областей України (Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Миколаївської, Одеської та Харківської) та гості з Ізраїлю.

У День незалежності України в Школі вищої спортивної майстерності були визначені переможці змагань.

У чоловічій одиночній категорії при відсутності Дмитра Завадського за право володіння Кубком боролися учасник Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро Артем Почтарьов і Валерій Атращенков. Почтарев здобув впевнену перемогу 21-13, 21-14.

У жіночій одиночній категорії традиційно перемогла представниця дніпропетровської школи, на цей раз це була Марія Рудь, яка здобула у фіналі перемогу над Ганною Міхалькова: 21-14, 21-9.

У жіночій парній категорії переможницями стали Єлизавета Жарка і Наталія Войцех, засмутили в фіналі Ольгу Михайленко та Марію Рудь (Дніпро): 23-21, 21-12.

У чоловічій парній категорії фінальна дуель третій рік поспіль проходила між старшими і молодшими братами Натарова-Почтарьова. І в цей раз перемогли Геннадій Натаров та Артем Почтарьов: 21-16, 21-18.

У змішаній парній категорії перемогу святкували Валерій Атращенков і Єлизавета Жарка, які обіграли у фіналі Артема Почтарьова і Олену Прус: 17-21, 21-15, 21-15.