У Харкові відбулися змагання з триатлону

12 липня 2016 11:57

У Харкові відбулися змагання з триатлону: Турнір з триатлону серед любителів «Kharkiv Man» і Чемпіонат України з триатлону.

Основні старти серед любителів в індивідуальній гонці, професіоналів і естафеті відбулися 9 липня.

На спринтерській дистанції спортсмени пропливли 750 м по річці Харків, проїхали на велосипеді 20 км по вулицях Героїв Праці, Академіка Барабашова, Валентінівській і пробігли 5 км по території острова.

За підсумками змагань, серед любителів переможцем став харків'янин Олексій Семенюк, друге місце за Євгеном Новоселовим з Одеси, а третє місце зайняв Максим Чорний, який представляв Запоріжжя. Серед жінок перше місце за киянкою Ксенією Солдатовой, друге місце за спортсменкою з Полтави Світланою Глуховой, а представниця Харкова Катерина Борисенко отримала «бронзу».

В естафеті серед любителів місця розподілилися наступним чином: перше місце за командою "Дніпровські козаки" з міста Дніпро, друге місце зайняла збірна команда Харкова і Дніпра «Честь і Воля», третє - команда «Місто».

За підсумками змагань, серед професіоналів переможцем став Дмитро Маляр (Дніпро), друге місце Іван Менькіков (Донецьк), Юліан Дем'янов (Запоріжжя). Серед жінок перше місце Лілія Баранова (Київ), друге мето Марина Соколова (Запоріжжя), третє місце Анна Пакшаева (Донецьк).

Як розповів директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, під час змагань був поставлений рекорд України за кількістю учасників. Так, в турнірі взяли участь 160 любителів та 60 професіоналів. Серед учасників було 30% харків'ян, 70% - українських спортсменів з інших міст, а також один тріатлоніст з Фінляндії і ще один - з США.

10 липня відбулися старти естафети серед професіоналів

Змагання проходили на пляжі острова Журавлівського гідропарку (вул. Героїв Праці, 2-а).