У Харкові пройшли змагання зі стрільби з лука серед найсильніших спортсменів України

12 березня 2018 14:37

09-12 березня в спортивному комплексі НАУ "ХАІ" імені М.Є. Жуковського відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед найсильніших спортсменів України (III ранг). Дані змагання є офіційним відбором на Кубок світу, який проходитиме з 23.04.2018 по 29.04.2018 в Китаї.

Згідно українського рейтингу спортсменів стрільби з лука на змаганнях взяло участь 64 провідних спортсмена України серед класичного і блочного лука (24 чоловіки і 24 жінки серед класичного лука і по 8 спортсменів від блочного лука).

Після впертої боротьби найсильнішим лучником 2018 року стало Омельченко Ігор - представник м.Чернівці, срібним призером змагань став харків'янин Рубан Віктор і бронзовим призером став Гавелко Юрій з м.Львова.

Найсильнішою лучниці серед жінок стала харків'янка Мазорчук Катерина. Друге місце, так само у харків'янки - Дубровиної Катерини і третє місце посіла представниця м.Львова - Шабалітова Катерина.

У категорії блочного лука переможцем змагань серед чоловіків став харків'янин Головко Вадим, срібний призер - Півень Олег (м.Львів) та бронзовий призер - Кіщак Богдан (м.Львів).

У категорії блочного лука серед жінок п'єдестал пошани зайняли спортсменки з міста Києва. Найсильнішою лучниці стала Грабик Олександра, срібну і бронзову медалі завоювали Дьякова Вікторія і Шкляр Ксенія.