У Харкові пройшов 31-й марафон «Визволення»

22 серпня 2016 16:15

31-й Міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення» і біг по шосе, присвячені 73-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, Дню міста і Дню Незалежності України, пройшов сьогодні, 21 серпня, в Харкові.

У ньому взяли участь близько 3 тис. любителів бігу з Харкова і Харківської області (Ізюма, Мерефи), а також з інших українських міст та з-за кордону, зокрема, з Полтави, Сум, Вінниці, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Донецька, Маріуполя, Слов'янська, Мінська (Білорусь).

В марафоні «Визволення» брало участь багато ветеранів спорту. Крім того, в забігах на 3 км взяли участь сім'ї з дітьми. Традиційно для Харкова в змаганных з бігу взяли участь і спортсмени з обмеженими можливостями.

Також в забігах взяли участь представники виконачвих органів Харківської міськради - директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков і голова Адміністрації Московського району Олег Товкун.

На дистанції 3 км першими фінішували Олексій Погорілий з результатом 9 хв. 24 сек. та Дарина Санець з результатом 12 хв. 31 сек.

Лідером на дистанції 10 км стали Євген Божко (33 хв. 14 сек) і Дарина Гнатковська  (44 хв. 28 сек).

21 км першими пробігли Дмитро Пожевілов, його результат - 1 год. 13 хв, і Альона Сердюк - 1 год. 23 хв.

Кращим марафонцем нинішнього року став полтавець Яків Савченко: дистанцію в 42 км 195 м він пробіг за 2 год. 37 хв. Переможницею марафонської дистанції серед жінок стала харків'янка Наталія Караван, її час - 3 год. 24 хв.

Переможцям змагань вручили дипломи, пам'ятні кубки та медалі.

Зазначимо, учасники марафону бігли на трьох дистанціях: 10, 21 і 42 км. Також відбувся масовий забіг на 3 км. Стартували і фінішували спортсмени на стадіоні «Динамо».