В місті Харкові відбулись всеукраїнські змагання «Кубок Харківського міського голови» зі стрільби з лука

13 травня 2019 12:46

З 09 по 12 травня 2019 року в місті Харкові на спортивній базі КЗ «ХМ СДЮСШОР «КОМУНАР», відбулись всеукраїнські змагання «Кубок Харківського міського голови» зі стрільби з лука. У змаганнях брали участь понад 80 спортсменів  з міста Харкова, Києва та Київської області. Учасники змагань змагались у категорії класичний та блочний лук.

Весь п'єдестал пошани у категорії класичний лук серед чоловіків в особистому заліку зайняли Харківські спортсмени: 1 місце – Сердюк Олександр, 2 місце -  Мамонтов Валерій, 3 місце – Грекулов Олександр. У жінок цієї категорії, також п'єдестал пошани посіли харків’янки: 1 місце – Павліченко Дар’я, 2 місце – Дубровіна Катерина, 3 місце – Оніщук Валерія.

У категорії блочний лук в особистому заліку, золото та срібло  дісталося Харківським спортсменам –  Соколов Олександр (золото), Головко Вадим (срібло), бронзу отримав  представник  Київської області  – Львовський Дмитро. Серед жінок цієї категорії  переможницею стала представниця Київської області  –  Пархоменко Анна, 2 місце та 3 місце посіли Харків’янки  – Мурашко Діана та Охотська Віра.

У командній першості серед змішаних команд у класичному луці, переможцями стала команда ШВСМ (Гарамова Римма, Колесник Максим), друге місце завоювала команда ХАРКІВ-1 (Дубровіна Катерина, Мамонтов Валерій), третє місце - команда СПАРТАК (Оніщук Валерія, Грекулов Олександр).

У командній першості серед змішаних команд у блочному луці переможцями стала команда  ФСЛХО (Мурашко Діана, Дорошенко Юрій), 2 місце посіла команда ХАРКІВ-1 (Охотська Віра, Головко Вадим), 3 місце -  ХНУ-1(Чередниченко Дар’я, Хоменко Денис).