У 7 турі обласного футбольного чемпіонату харківські команди зміцнили лідерство

04 серпня 2020 17:53

Матчі сьомого туру чемпіонату Харківської області не принесли гучних сенсацій, але загострили інтригу в боротьбі за призові місця

Зокрема втратили очки харківські «Авангард» і «Маяк».

Харків’яни на виїзді не змогли здолати команду «Лозова-Панютине» (нічия 1:1), у складі якої знову відзначився кращий бомбардир чинного чемпіонату — Денис Скотаренко.

У паралельному матчі «Маяк» на останніх хвилинах врятувався від поразки «Квадро». У складі команди з Валок знову зіграли Олександр Кучер та Євген Красніков. Ексзахисник збірної України провів повний матч, а ось віце-президент «Динамо» вже на 15 хвилині був замінений через пошкодження.

Невдачею конкурентів скористалися «Зміїв» та «Універ-Динамо».

Зміївчани на виїзді завдяки хет-трику Михайла Левенця перемогли «Арену» (6:3) і скоротили відставання від призової трійки до одного очка.

Підопічні Сергія Сізихіна, у свою чергу, на виїзді переграли «Первомайський». Перемога дозволила «Універ-Динамо» зміцнити лідерство в чемпіонаті.