Успішний старт для харківських борців на Чемпіонаті Європи

10 березня 2016 14:30

У Латвії з 8 по 13 березня проходить Чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби.

У Чемпіонаті беруть участь найсильніші спортсмени всіх куточків Європи, в тому числі і спортсмени збірної України, до складу якої входить п'ять харків'ян. Двоє з них - Ібрагім Алдатов і Юлія Ткач вже стали призерами Чемпіонату, завоювавши "бронзу" і "срібло".

У категорії "жіноча боротьба" (вага до 63 кг), Юлія Ткач в першій сутичці перемагає Індру Бубелу з Литви, потім перемога над росіянкою Інною Тражуковою дає їй вихід у фінал. У боротьбі за "золото", на жаль, виграти у триразової Чемпіонки Європи - Анастасії Григор'євої (Латвія) Юлії не вдалося, залишаючи за собою друге місце.

У ваговій категорії до 86 кг, серед чоловіків, Ібрагім Алдатов на старті переміг суперника з Греції - Тимофія Хінідіса, потім була перемога над Селімом Ясар з Туреччини, але в півфіналі Алдатов програв майбутньому Чемпіону - Шамілю Кудімагометовому (Росія). У боротьбі за "бронзу" харківській борець вільного стилю здобуває перемогу над Шамір Атяном (Вірменія).

Попереду - ще виступи харків'ян Гії Чихладзе (вагова категорія до 74 кг) та Олена Засеєва (вагова категорія до 125 кг) - у вільній боротьбі, а також Димитрія Тимченко (вагова категорія до 98 кг) - в греко-римській боротьбі.