УХЛ. Дженералз і Вітязь зіграють два матчі за два дні

Українська хокейна ліга.

«Дженералз» - «Вітязь»
4 лютого. Бровари. СК «Термінал». 17:00
5 лютого. Бровари. СК «Термінал». 13:00

Перед новим роком суперники зустрічалися в Броварах і тоді в основний час ближче до перемоги були харків'яни, які вели в рахунку аж до останньої хвилини. Але господарі поля зуміли перевести гру в овертайм, а потім і закинули вирішальну шайбу. Після цього у «Вітязя» вже не було таких шансів на успіх в інших матчах і більшість з них він програв з великим рахунком. Єдине, що можна занести в актив, так це два виграних періоду у ХК «Кременчук», правда на той час харківська команда вже поступалася і наздогнати суперника так і не зуміла.Зате «Дженералз» в січні і початку лютого виглядав цілком пристойно. Взяти хоча б останній поєдинок з тим же «Кременчук», в якому кияни поступилися лише з рахунком 0: 2. Або ж матч з «Кривбасом», програний лише в серії буллітів.Цікаво, що в цей уїк-енд суперником належить провести не один, а відразу дві зустрічі. Друга - це перенесена гра ще з 8-го туру.

Матчі в сезоні 2016-2017 років - 4:3, 8:1, 1:2 (ОТ), 5:4 (ОТ)