"Тесла" зіграла внічию зі "Злагодою"

27 березня 2017 12:34

У Харкові відбувся матч 16 туру чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги.

«Тесла приймала дніпровську «Злагоду», і вже у дебюті поєдинку вона була змушена відіграватись після того, як забила Валентина Тараканова.

І підопічні Василя Сухомлинова змогли це зробити ще до екватору першого тайму «завдяки» автоголу Соболєвої. Більше того – харків’янки незабаром вийшли вперед. Вочевидь, футзалістки «Тесли дуже сильно хотіли нарешті перемогти у матчі чемпіонату України. І вже у другому таймі вони наблизились до мети, зробивши рахунок 3:1 на свою користь. Однак потім чи щось зламалось у ігровому механізмі харків’янок, чи підопічні Олени Кудзієвої по-спортивному розізлились. Але факт залишається фактом: за п’ять хвилин футзалістки з Дніпра забили три м’ячі і вийшли вперед – 3:4. І, можливо, вони і перемогли бі, якби не привезли собі неприємності у вигляді гола Мазурової у свої ворота. Цей автогол, як виявилось, призвів до втрати двох незапланованих очок. А от для «Тесли» цей результат, вочевидь, був прийнятним.

«Тесла» (Харків) – «Злагода» (Дніпро) – 4:4
Голи: Соболєва (9 – автогол), Степаненко (16), Мугурдінова (28), Мазурова (37 – автогол) – Тараканова (1, 32, 35), Музика (30)