Спортсмени СК "Сафарі" вдало виступили з муай спорту в Полтаві.

03 березня 2016 17:50

У минулі вихідні 27-28 лютого 2016 в Полтаві пройшов Відкритий Чемпіонат області і великий професійний турнір з муай спорту. На цих змаганнях команда спортивного клубу «Сафарі» показала непоганий результат.

В аматорській категорії брали участь дев'ять спортсменів, які завоювали 9 медалей: чотири перших місця, чотири других і одне третє. Золото в скарбничку Клубу принесли: Калиниченко Вікторія, Калиниченко Ванесса, Лященко Гліб, Гончаренко Микита.

У професійному турнірі від СК «Сафарі» взяли участь 2 бійця: Павло Юрченко та Сергій Зайченко. Наші хлопці здобули дві дострокові перемоги, обидва у других раундах.