Спортсмени «Лідера» впевнено виграли заключний етап чемпіонату Східного регіону

27 серпня 2015 14:15

Спортсмени «Лідера» впевнено виграли заключний етап чемпіонату Східного регіону і приурочили свою перемогу до Дня визволення свого улюбленого міста Харкова.

У Полтаві на картодромі «Лтава» пройшов третій заключний етап Трофею України Східного регіону з автомобільного спорту - картинг. У змаганнях взяли участь провідні спортсмени східного регіону. Харків і Харківську область традиційно представляла команда спортивного клубу «Лідер», яка впродовж шістнадцяти років входить в п'ятірку найсильніших команд країни. Гонщики клубу впевнено виграли як перший і другий етапи змагань, так і третій.  За підсумком змагань гонщик «Лідера» добилися таких результатів:

• У класі машин «Мікро», вік пілотів від 4 до 9 років, друге місце зайняв - Дьяченко Станіслав.
  • У класі машин «Піонер-Н міні», вік пілотів від 6-9 років п'яте місце зайняв Постніков Данило.
  • У класі машин «Піонер Н», вік пілотів від 9 до 13 років, перше місце зайняв - Телюк Олексій, його одноклубник Новомлинская Віктор, у своїй дебютній гонці, зайняв шосте місце. Новомлинская з дебютом привітав керівник команди «Лідер» - Баранник Матвій Семенович і спортсмени команди. Організатор змагань Ткаченко Олександр вручив йому грамоту «За волю до перемоги».
  • У класі машин «Популярний», вік пілотів від 16 років, перше місце - Лівшун Сергій.
  • У класі машин «Безкоробка», вік пілотів від 16 років, перше місце зайняв - рядно Олександр.
  • У самому швидкісному класі машин «казет-2» - Дмитрієв Артем зайняв 3 місце його одноклубник Телюк Ілля зайняв четверте місце.

За підсумками Кубка України Східного регіону 2015 року можна привітати гонщиків «Лідера» з наступними досягненнями:

• друге місце (срібло) - Телюк Олексій клас «Піонер Н»;
  • перше місце (золото) - Лівшун Сергій «Популярний»;
  • перше місце (золото) - рядно Олександр. Четверте місце - Котляр Олексій «Безкоробка»;
  • друге місце (срібло) Телюк Ілля, Четверте місце-Дмитрієв Артем «казет-2».

Команеда "Лідер" готується до заключного етапу Чемпіонату України 2015, який пройде в ці вихідні.