«SoftServe» - переможець етапу з бадмінтону!

26 березня 2018 11:59

24 березня в спорткомплексі «Політехнік» НТУ «ХПІ» пройшов черговий етап Битви корпорацій. У змаганнях взяли участь 24 компанії.
Переможцями етапу стали хлопці з команди IT-компанії «SoftServe». У фіналі вони переконливо розібралися зі своїми суперниками з ПАТ «Турбоатом».
Бронзу завоювала команда Комунального підприємства «Харківводоканал», обігравши в малому фіналі ще одних представників IT-сектора - команду технологічної компанії «Artjoker».

З таблицею результатів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, які представляють свою компанію. У третьому сезоні «Битви корпорацій» бере участь рекордна за всі сезони кількість компаній - 24 (більш 2 тис. чоловік). Команди змагаються у таких видах спорту: спортивний покер, міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, дартс, стрільба з лука, легка атлетика, пляжний волейбол.

22 cічня 2021
В Харкові пройде всеукраїнський юніорський турнір з бадмінтону
16 грудня 2020
Визначився переможець "Битви Корпорацій" в інтелектуальній грі
23 листопада 2020
"Creator IQ" - переможець етапу зі стрітболу в "Битві корпорацій"