Софія Рудь виграла чемпіонат Європи з пауерліфтингу

22 березня 2017 10:17

Участь у змаганнях, що пройшли в Данії, взяли близько 400 спортсменів з 31 країни, які розіграли медалі в трьох вікових групах – дорослі, молодь та юніори.

Спільними зусиллями українські пауерліфтери завоювали 15 медалей – 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові. З них й 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова були на рахунку харків’ян.

У змаганнях серед юніорок чемпіонкою Європи в ваговій категорії до 72кг стала Софія Рудь. У сумі триборства харків’янка показала результат 390кг (140кг присідання + 85кг жим лежачи + 165кг станова тяга). Результати в присіданні та становій тязі принесли Софії також відповідно «малу бронзову» та «малу золоту» медалі. Друге місце в цій категорії було за росіянкою, третє посіла спортсменка зі Швеції.

Срібним призером чемпіонату в змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 74кг став харків’янин Олександр Махов. У сумі триборства на його рахунку було 685,0 кг (250кг+152.5кг+282.5кг).

Бронзову медаль чемпіонату Європи серед чоловіків завоював Віктор Мариненко. У ваговій категорії 120кг він набрав у сумі триборства 822.5 кг (307.5кг+200кг+315кг).

У загальнокомандному заліку чоловіча збірна України посіла третє місце. На другому були росіяни, а перемогу одержали поляки. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.