Відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана»

12 cічня 2015 16:13

З 08 по 11 січня 2015 у м.Харкові в навчально-спортивному комплексі "Каразінський" Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна проходили Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана». Даний старт був відбором на змагання вищого рангу. Всього в «Кубку олімпійського чемпіона В.Рубан» взяли участь 120 спортсменів в шести категоріях, серед них представники: Сумської, Львівської, Харківської областей та м.Києва.

10 січня закінчилися особисті змагання, в результаті запеклої боротьби в класичному луці Харків'яни виграли все золото. Підсумки медальній боротьби такі:

3. Тулькіна Софія (м.Харків)

Золото в категорії блочного лука як у чоловіків, так і у жінок виграли представники м.Києва:

3. Борисенко Олена (м.Харків)

У командній першості серед класичного лука у чоловіків перемогу здобула команда «Суми-Університет - 1», другою стала команда «Харківська - 2», третіми стали представники Харківської школи вищої спортивної майстерності. Серед жіночих команд перемогу здобула команда «Харківська - 1», срібним призером стала команда СДЮСШОР та бронзовими призерами стала команда Сумської області. У категоріях кадети та дівчата переможцями стали команди «ХДВУФК №1».

У командній першості серед блочного лука перемогу здобула перша команда м.Києва, другими стали представники ФСТ «Динамо», бронзові нагороди отримали представники команди «Київ - 2».

За підсумками змагань харківські спортсмени завоювали 23 медалі різної проби (13 індивідуальних і 10 командних медалей).

02 листопада 2020
У Харкові відбулося чоловіче волейбольне «дербі»