Роман Свічкар завоював «бронзу» етапу Кубка світу в Парижі

14 травня 2018 17:27

Харків'янин Роман Свічкар виступав у складі збірної України з фехтування на шпагах. Роман Свічкар разом з киянами Володимиром Станкевичем і Ігорем Рейзліним, а також Богданом Нікішин з Дніпра успішно дійшли до півфіналу, вигравши у збірної китайського Тайбея з рахунком 45:25, Німеччини - 42:31 і Китаю - 24:16. На жаль, потрапити в фінал змагань українським шпажистам завадили угорці, які були сильнішими (23:21) і в підсумку посіли перше місце на цьому етапі Кубка світу, вигравши у фіналі у суперників з Південної Кореї.

У поєдинку за третє місце збірна України зустрілася з Ізраїлем і перемогла з рахунком 38:36. В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА відзначають, що це перша в цьому сезоні медаль українських шпажистів, яка була завойована в командних змаганнях.

Всього на цьому етапі Кубка світу українські шпажисти завоювали дві нагороди. В особистих змаганнях срібним призером став Богдан Нікішин.