"ПриватБанк" - переможець ІII етапу "Битви корпорацій"

16 листопада 2015 15:38

Екватор останнього осіннього місяця для всіх учасників турніру пройшов під знаком волейболу. 14 та 15 листопада команди з'ясовували, хто сильніший на волейбольних майданчиках Харківського національного університету міського господарства.

Як і на етапі міні-футболу, команди були розділені на 4 групи, з яких в раунд плей-офф виходили два кращі представника. Таким чином, в стадію чвертьфіналів вийшли:
- Gym4Fit

Раунд плей-офф, який проходив у другий день турніру, подарував уболівальникам кілька дуже динамічних та захоплюючих поєдинків. Всі учасники демонстрували на майданчику максимум своїх можливостей. Найкраще це вдалося команді "ПриватБанку". Банкіри впевнено виграли всі свої поєдинки і у фіналі з рахунком 2:0 обіграли міцну команду "Укрнафти".

Бронзовими медалями на цьому етапі може похвалитися команда "Gym4Fit". Після двох невдалих етапів фітнес-тренери нарешті знайшли свою гру та показали хороший результат.
Представники Центру доктора Бубновського стали четвертими.

Кращим гравцем турніру також був названий представник "ПриватБанку". Ним став Максим Кустрьо.

Четвертий етап "Битви корпорацій" стане останнім у цьому календарному році. 12 грудня спортсмени-аматори змагатимуться в бадмінтон.

Фотозвіт надав інформаційний партнер «Cross-media» (фотограф А. Ростовцев).

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу