Чвертьфінальні поєдинки Відкритого Чемпіонату м.Харкова з хокею із шайбою серед любителів 2014-2015 рр.

04 лютого 2015 11:43

У льодовому Палаці спорту «Салтівський лід» 28 січня 2015 відбулася перша чвертьфінальна гра матчу до двох перемог між командами ХК «Суми» Суми і ХК «Альянс» м Зміїв.

ХК «Суми» (м.Суми) здобув перемогу в першій грі, з рахунком 6: 0.

Кращими гравцями ХК «Суми» були відзначені: № 24 Шерстюк Олександр та № 55 Гавриленко Сергій

Гра у відповідь відбудеться в середу 11 лютого (о 22-15) в льодовому Палаці спорту «Салтівський лід» (м.Харків, пр. Тракторобудівників, 55-б).

29 січня 2015р. відбувся 17-й матч Першої чвертьфінальної гри.

ХК «Легіон» м Харків і ХК «Харківські тигри» г. Харьков

ХК «Харківські тигри» (м.Харків) здобув перемогу в першій грі, з рахунком 10: 1.

Кращими гравцями ХК «Харківські тигри» були відзначені: № 20 Довженко Дмитро та № 84 Євсєєв Володимир.

Гра у відповідь відбудеться в четвер 12 лютого (о 20-15) в льодовому Палаці спорту «Салтівський лід» (м.Харків, пр. Тракторобудівників, 55-б).