Павло Безніс завойовує золоту медаль

02 березня 2016 10:00

Харківський спортсмен Павло Безніс завоював золоту медаль на міжнародній матчевій зустрічі шести країн, яка пройшла в столиці Білорусі Мінську.

У змаганнях брали участь спортсмени-юніори з Білорусі, Латвії, Литви, Туреччини, України та Франції.

Харків'янин Павло Безніс в потрійному стрибку серед чоловіків здобув перемогу з результатом 16,08 м. Харків'янин був єдиним, хто подолав позначку 16 м. Другим став Квентін Маубі (Франція) з результатом 15,64, третім - Алексейс Сідоровс (Латвія) - 14,22.

Також українські спортсмени були кращими в стрибках у висоту, в штовханні ядра у жінок, в жіночому багатоборстві, в бігу серед чоловіків, серед жінок, в змішаній естафеті та інших видах. За підсумками змагань команда України здобула перемогу з результатом 117 очок, друге місце зайняла команда Білорусі (115 очок), на третьому місці - команда Франції (91).