Визначився чемпіон Дитячої регбійної ліги Харкова по регбі-5

30 березня 2015 09:45

28 березня вихованці 77 школи в черговий раз стали чемпіонами Харкова по рухливій грі регбі-5. Це вже третій чемпіонат поспіль, який змогла виграти дружина Сергія Скляренка. А якщо врахувати ще й перемоги у двох розіграшах зимового Кубка РК «Легіон ХIII» і перемогу в «Кубку Першої столиці» в 2012 році, то статистика виступів команди в наших турнірах виходить дуже вражаючою.
Як і минулого року, у фіналі зустрілися команди 85 і 77 шкіл. Лише в першому таймі у чемпіонів виникали проблеми з взяттям міста суперників і на перерву команди пішли за рахунку 5-5, спроби занесли Віталій Боєв (77) і Олексій Червяков (85). А в другому таймі гру на себе взяв Данило Таран, він зміг занести 2 спроби. 15-5 і перемога за 77 школою! А срібні медалі дісталися вихованцям Костянтина Васильєва.

У грі за 3 місце зустрічалися команди 163 і 73 шкіл. 10-0 і вперше за три чемпіонату команда 163 гімназії змогла піднятися на п'єдестал, у хлопців бронзові медалі. Всі попередні турніри гімназисти залишалися на четвертому місці. Так що це нове досягнення вихованців Віталія Туки!

Що стосується команди 73 школи, то для них потрапляння в четвірку так само можна розцінювати як успіх, команда вперше потрапила до квартету найсильніших.

У цей день були розіграні ще 3 кубка.

У Кубку Української федерації регбіліг грали команди, які посіли 3 та 4 місця у групових турнірах. У півфіналах зустрічалися 172 і 129 школи, а так само друга команда 85 і 38 школа. І якщо в першій парі перемога без праці дісталася дуже симпатичною команді 172 гімназії (20-10), то другий півфінал змусив похвилюватися і тренерів команд і глядачів. 10-10 такий підсумок основного часу. І лише в додатковий час вихованці Наталії Москаленко змогли вирвати перемогу і путівку у фінал кубка УФРЛ. А вже у фіналі, на емоційному підйомі, отриманому в півфіналі, команда 38 школи змогла здолати колектив 172 гімназії 25-15 і заволодіти кубком. У грі за третє місце перемога за другою командою 85 школи.

За Кубок федерації регбі харківської області боролися команди, що зайняли 5 і 6 місця в групах. Завоювали приз вихованці Алли Чуркін з 167 школи. На рахунку команди дві «сухих» перемоги над своїми суперниками. У півфіналі була повалена команда 28 школи (25-0), а у фіналі хлопці здолали регбістів з 165 школи (15-0). У матчі за 3 місце перемогла команда 89 ліцею, 25-0 результат гри з 28 школою.
А команди посіли 7 та 8 місця в групах оскаржували Кубок РК «Легіон ХIII». Тут місця розподілилися наступним чином. На першому місці 128 школа, друга
14 гімназія та на третьому місці 7 школа

Так само в цей день були вручені призи і в індивідуальних номінаціях.

Звання кращого бомбардира турніру з результатом 105 очок завоював гравець команди 77 школи Мирон Сергєєв.

А в номінації «кращий гравець» призи були вручені Олексію Червякову з 85 школи і Ярославі Ягнюк з 172 гімназії.

Вітаємо всіх учасників з вдалим виступом у наших змаганнях та бажаємо чудового відпочинку під час весняних канікул і успішного завершення навчального року!

05 вересня 2023
Ігор Терехов нагородив харківських регбістів - переможців всеукраїнських змагань