Визначилися переможці турніру з бадмінтону FZ Forza Kharkiv International 2017

11 вересня 2017 09:46

10 вересня у Палаці спорту «Локомотив» визначилися переможці міжнародного турніру з бадмінтону FZ Forza Kharkiv International 2017. Українці завоювали на турнірі золоту, срібну і дві бронзові медалі.

Фінальний день почався з матчу змішаній парній категорії, де зустрічалися дві індійські пари: перші і треті сіяні Саурабх Шарма / Анушка Паріх (92-ие в світовому рейтингу) і К. Нандагопаль / Махима Аггарваль (190-і). Третім сіяним знадобилося півгодини, щоб позбавити земляків надій на перемогу: 21-14, 21-15.

Наталія Войцех (106-перша в світовому рейтингу), сіяна сьомий на турнірі, порадувала українських фанів перемогою в жіночій одиночній категорії. Представниця дніпропетровської школи в фіналі в напруженому матчі, який тривав одну годину, обіграла індійську бадмінтоністки Срі Крішна Прійя Кудараваллі (68-а). Українка поступилася в першому геймі 18-21, після чого вирівняла рахунок у другому 21-16. Третій гейм пройшов у напруженій боротьбі і закінчився на тай-брейку перемогою Войцех 23-21.

У чоловічій одиночній категорії відносини з'ясовували переможець етапу Кубка світу золотої серії Чеук Ю Лі з Гонконгу (64-й) і англієць Тобі Пенті (85-й). Як ми вже писали, представник Гонконгу приїхав до Харкова за перемогою, але щось в цей день пішло не так. Азіатський дуже частина бив в аут і неправильно оцінював місце падіння волана на своєму полі, як результат, англійська бадмінтоніст святкував другу в цьому році перемогу на етапах Кубка Європи: 21-17, 21-13.

І знову увагу глядачів привернула індійське дербі, цього разу в чоловічій парній категорії: перші сіяні Францис Алвін і Тарун Кона проти К. Нандагопаля і Рохана Капура. Перші сіяні перемогли в першій партії 21-18 і були близькі до перемоги у другій, але після прикрої помилки поступилися на тай-брейку 22-24 і не змогли повернути перевагу в третій: 18-21.

Під завісу турніру на корт вийшли Марія Улітіна / Наталія Войцех (867-і) і німкені Джоанна Голішевський / Лара Каепплайн (45-та і). Матч був дуже видовищний, але результат засмутив українських уболівальників: 21-15, 21-14 на користь німецького дуету. Хоча друге місце - дуже хороший результат для українок.

Володарями бронзових медалей стали Олена Прус і Юлія Казарінова в жіночій парній категорії і Сергій Дон / Роман Константинов в чоловічій парній категорії.

«В ході турніру було багато видовищних і напружених баталій, хороша організація, можна сміливо сказати, що турнір вдався», - підкреслив головний суддя Мірча Солимосі (Румунія).

Результати змагань тут.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецькою по тел .: (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua