Металіст 1925 вийшов у фінал зимового чемпіонату області

27 квітня 2017 11:46

«Жовто-сині» впевнено обіграли «Соллі Плюс».

Підопічні Олександра Призетка з рахунком 4: 2 обіграли інший харківський колектив «Соллі Плюс». У цьому матчі, як і в багатьох попередніх іграх зимової першості області, наставник «жовто-синіх» в кожному з таймів дав пограти різним виконавцям. Причому, номінальна основа зіграла другі 40 хвилин, зумівши не тільки відіграти відставання в один м'яч, але і довести матч до впевненої перемоги.

Вкрай невдалими для «Металіста один тисячу дев'ятсот двадцять п'ять» видалися перші півгодини гри. У самому дебюті Олександр Яценко ударом головою рахунок відкрив, а на 32-й хвилині Руслан Левіга чітко реалізував вихід один на один, зробивши його вже 2: 0. В кінці тайму успіх нашим хлопцям принесла подача з кутового і «гарматний» удар Дениса Скотаренко. У підсумку на перерву команди пішли за рахунку 1: 2.

Другий тайм для нашої команди вийшов ще більш результативним. Спочатку Олег Синиця відгукнувся на навіс Олександра Пивоварова і з району дальньої штанги послав м'яч точно в ціль, а трохи пізніше протягом чотирьох хвилин дубль оформив Сергій Давидов. Спершу наш капітан замкнув простріл Синиці, а потім добив м'яч у сітку після того, як захисник вибив «снаряд» з лінії воріт після удару Краєва. Довести справу до перемоги для «жовто-синіх» було справою техніки. У підсумку «Металіст одна тисяча дев'ятсот двадцять п'ять» здобув впевнену перемогу над принциповим суперником і тепер у фінальному поєдинку битиметься з Кегичівським «Статусом», який, в свою чергу, з рахунком 1: 0 обіграв першотравневий «Квадро». Про дату, час і місце проведення вирішальних ігор ми повідомимо додатково.

26 квітня 2017 р Пос. Високий. Тренувальне поле УТБ ФК «Металіст». Півфінал зимового чемпіонату Харківської області. Початок матчу о 12:00. 200 глядачів. + 15 ° C

«Металіст 1925» - «Соллі Плюс» - 4: 2
Голи: Скотаренко 37, Синиця 49, Давидов 58, 62 - Яценко 10, Левіга 32

«Металіст 1925»: Дьяков (Федак 41), Малиновський (Процевський 41), Цвіренко (Сидоренко 41), Литвяк (к) (Маслов 41), Коваленко І. (Ємельянов 41), Романов (Ралюченко 41), Безродний (Пивоваров 41 ), Кателин (Нерубенко 41, Пец 63), Єрмоленко (Краєв 41), Стороженко (Синиця 41), Скотаренко (Давидов 41)
«Соллі Плюс»: Маник, Яхно (Батусов 54), Яценко (к) (Коробкін 31), Шевцов, Рудь (Іванов 63), Акопян, Костюк, Коваленко Е., Левіга (Холодків 59), Соломаха, Черніков
Попередження: Черников 41, Батусов 54
Вилучення: Батусов 65, повторне попередження, неспортивна поведінка