"Локомотив" виходить до чвертьфіналу Кубка України з футзалу

«Локомотив» (Харків) - «МКВ» (Одеса) - 4: 0
Голи: Ярослав Лебідь, 2, 20, Олександр Сорокін, 23, Дмитро Бондар, 27.

«Локомотив»: Юрій Савенко (Дмитро Литвиненко, 34) - Артем Рось, Денис Овсянников, Дмитро Бондар, Ярослав Лебідь - Микола Білоцерківець, Олександр Сорокін, Максим Литвинов, Дмитро Сорокін - Владислав Воронцов, Євген Сірий, Сергій Малишко
«МКВ»: Микола Чумак (Андрій Заєць, 29) - Олексій Моторний, Сергій Златов, Володимир Опарівською, Антон Гай - Коллінс Йапарама, Павло Наконечний, Тарас Бурлака, Антон Кочевенко - Олексій Бондаренко, Денис Соцький, Костянтин Бондаренко, Павло Бральчук

«Локомотив» забив у другому матчі 1/8 фіналу Кубка України в ворота "МКВ" з Одеси чотири м'ячі і оформив вихід у чвертьфінал. Нагадаємо, що перша зустріч в Одесі завершилася перемогою "Локомотива" з рахунком 4-1.

У чвертьфіналі кубкового турніру у харків'ян два матчі - 24 лютого з «Кардинал-Рівне» вдома, а 11 березня на виїзді.