Локомотив зрівнює рахунок у фінальній серії

10 квітня 2017 11:19

У неділю у Львові відбувся другий фінальний матч серії плей-офф за золоті медалі чемпіонату країни в чоловічій Суперлізі з волейболу. «Барком-Кажани», який здобув перемогу напередодні з рахунком 3: 1, знову зустрічався з харківським «Локомотивом».

Першу партію виграли харків'яни 22:25. Потім господарі майданчика зуміли відновити рівновагу, перемігши у другому сеті 25:16. А в третій партії знову сильнішими виявилися волейболісти «Локомотива», тепер уже з рахунком 18:25.

Вирішальним в цьому поєдинку став четвертий сет. Гості відразу ж захопили ініціативу і повели в рахунку. На кінець партії залізничники вели 20:24, маючи кілька сетболів. І з третьої спроби «Локомотив» все-таки дотиснув свого суперника, домігшись успіху 22:25.

Таким чином, харківський «Локомотив» зрівняв рахунок у фінальній серії і тепер команди, як мінімум, зіграють ще два матчі в Харкові.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Фінальна серія плей-офф за 1 місце. другий матч
Львів. 9 квітня
«Барком-Кажани» (Львів) - «Локомотив» (Харків)
1:3 (22:25 25:16, 18:25, 22:25)
Рахунок в серії 1:1

Третій матч серії пройде вже в Харкові 21 квітня.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу