Локомотив програв Баркому в чотирьох партіях

19 березня 2017 11:02

Львівські волейболісти збільшили відрив від харків'ян до п'яти очок

У Хмельницькому, де проходять ігри другого туру фінального етапу чоловічої Суперліги, сьогодні відбувся матч лідерів турніру і головних претендентів на золоті медалі львівського «Баркома-Кажани» та харківського «Локомотива».

Всі чотири партії вийшли дуже цікавими і подарували вболівальникам справжню інтригу. Перший сет львів'яни виграли з мінімальною перевагою 26:24. Після цього суперники обмінялися перемогами в партіях з однаковим рахунком 25:22. А в четвертому сеті знову «Барком-Кажани» домігся успіху на «більше-менше» - 26:24.

Таким чином, лідери чемпіонату відірвалися в турнірній таблиці від головного переслідувача вже на п'ять очок.

З таким же рахунком 3:1 ВК «Вінниця» завдав поразки господарям майданчика волейболістам хмельницького «Новатора». Тут першу партію виграв клуб з Хмельницького, після чого гості переламали ситуацію в свою користь і добилися перемоги, обійшовши в турнірній таблиці «Новатор».

Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга
Другий етап. 2 тур. Хмельницький. 18 березня.
«Барком-Кажани» (Львів) - «Локомотив» (Харків)
3:1 (26:24, 25:22, 22:25, 26:24)
ВК «Вінниця» (Вінниця) - «Новатор» (Хмельницький)

У заключних матчах другого туру в неділю 19 березня зіграють:
«Локомотив» (Харків) - ВК «Вінниця» (Вінниця)
«Новатор» (Хмельницький) - «Барком-Кажани» (Львів)

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу