Харківське "Динамо" здобуло першу перемогу в сезоні

30 вересня 2018 09:06

29-го вересня, відбулася зустріч між МХК "Динамо" і "Білим Барсом" в рамках п'ятого туру Української хокейної ліги, в якому першу перемогу в сезоні святкувала харківська команда.

Першими в матчі зуміли відзначитися гості, зусиллями Павла Тарана, однак після цього забивали лише харків'яни.

Ще до першої перерви капітан динамівців Руслан Ромащенко нівелював перевагу барсів, а в другому періоді Валерій Скребель вивів "біло-синіх" вперед.

У заключній двадцятихвилинці Руслан Максименко і Філіп Матвієнко закинули ще по шайбі, що дозволило довести гру до впевненої перемоги.

МХК "Динамо" - ХК "Білий Барс" 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Шайби: 0: 1 Таран (Лісників, Гребеник - більш.), 5:02. 1: 1 Ромащенко (Максименко, Матвієнко), 18:36. 1: 2 Скребель (Мартишко - більш.), 26:14. 1: 3 Максименко (Матвієнко, Олійник - більш.), 44:40. 1: 4 Матвієнко (Мартишко, Кобиков - більш.), 50:32.

МХК "Динамо": Мамедов (Гурко); Лісін - Дегтярьов, Матвієнко - Бабчук, Хохлов - Піддубний, Ступницький; Максименко - Ромащенко - Олійник, Мартишко - Кобиков - Скребель, Худяков - Халін - Сиротенко, Гайдамака - Колядинський - Пойманов.

"Білий Барс": Кучер (Качула); Гребеник - Ядловський, Логачов - Таран, Гриценко - Грицюк, Васильєв; Бородай - Качан - Тимченко, Дурдиев - Печерських - Лісників, Панченко - Арабов - Панов, Андрощук, Ромахін.

У наступному турі МХК "Динамо" належить битися з чемпіоном Української хокейної ліги донецьким "Донбасом".

08 вересня 2023
Харківські дзюдоїсти виграли чемпіонат ФСТ "Динамо"