Харківський гімнаст завоював медалі Кубка України

26 червня 2017 15:03

Харківський спортсмен Владислав Грико завоював 1 золоту, 1 срібну і 4 бронзові нагороди на Кубку України зі спортивної гімнастики.

Змагання відбулися в Києві з 13 по 16 червня. Від Харківської області виступав учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Владислав Грико. Харків'янин став переможцем змагань у вправах на брусах, посів друге місце у вправах на коні і здобув бронзові нагороди у вправах на кільцях, поперечині і у вільних вправах.

Ще одну бронзову медаль Владислав завоював в командних змаганнях. Разом з ним команду «Динамо» представляли Микола Сенюхін з Кіровоградської області, Максим Василенко з Херсонської області і Ігор Радівілов з Донецької області. Срібними призерами стали гімнасти з ФСТ «Спартак-1», а переможцями Кубка в командних змаганнях - кияни, які представляли Збройні Сили України.