Харківські велосипедисти вибороли «золото» чемпіонатів України

03 серпня 2018 10:21

У Хмельницькому пройшла серія чемпіонатів з велоспорту на шосе.

Це був другий етап юнацького чемпіонату України з велоспорту на шосе в гонці «критериум» і юнацький чемпіонат України в командних перегонах на час, на яких спортсмени Харківської області завоювали 2 золоті і 2 срібні нагороди.

У змаганнях серед дівчат 13-14 років двічі на п'єдестал пошани піднімалася харків'янка Софія Трубчанинова. Вона завоювала перемогу в командних перегонах на 15 км у складі об'єднаної команди разом з двома киянки і спортсменкою з Житомира. Крім того, Софія також стала срібним призером в гонці «критериум».

У змаганнях серед юнаків в гонці «критериум» переможцем став харків'янин Валентин Кабашний. У командних гонках на час Валентин разом з харків'янами Андрієм Деркачева і Іллею Валіахметова, а також Семеном Симоном з Нікополя посів друге місце.