Харківські ватерполісти перемогли на чемпіонаті України

24 липня 2020 11:40

Збірна Харківської області-1 достроково виграла два комплекти золотих медалей чемпіонату України з водного поло

22 липня 2020 року в Кам’янському в басейні «МіКомп» відбувся вирішальний матч одразу двох чемпіонатів України з водного поло: серед команд вищої ліги й серед юніорів 2002 року народження. Зустрічалися збірна Харківської області-1 та КЗ ЛОР ДУФК (Львів).

Харківські ватерполісти випереджали суперників на три очки в турнірній таблиці, тому, в разі успіху, вони достроково ставали переможцями обох чемпіонатів.

Перші два періоди пройшли в рівній боротьбі та до великої перерви збірна Харківської області-1 вела тільки з різницею в один м’яч 2:1 (голи у харків’ян забили Дмитро Ашанін і Олег Кремса).

Далі перевага підопічних Дмитра Гуренка та Олександри Мироненко стало зростати і в результаті команда виграла з загальним рахунком 8:3.
Решту голів у переможців провели Володимир Грабовський, Гнат Маймулін, Максим Горудко, Ілля Мітюрич, Дмитро Ашанін і Олег Кремса.

Таким чином, харків’яни вперше за багато років виграли одразу два золотих комплекти нагород — серед команд вищої ліги і серед юніорів 2002 року народження.

Склад збірної Харківської області-1: Вадим Ільченко, Олександр Шевченко, Максим Горудко, Ілля Мітюріч, Максим Клуні, Володимир Грабовський, Дмитро Ашанин, Олег Кремса, Гнат Маймулін (капітан команди), Григорій Онищенко, Антон Аргунов, Денис Кисленко, Владислав Романенко, Ілля Роганов, Артем Петренко.

Тренери: Дмитро Гуренко та Олександра Мироненко.