Харківські ватерполісти не змогли відвоювати Кубок країни у львів'ян

01 грудня 2020 15:17
У Дніпрі відбувся матч за Суперкубок України з водного поло, в якому команда "Динамо" зустрілася зі збірною Харківської області. Напружений поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь львів'ян.

За регламентом у матчі за Суперкубок повинні зустрічатися чемпіон країни і володар Кубка. Обидва титулу в минулому сезоні завоювали "динамівці". Їх суперником стала збірна Харківської області, яка склала львів'янам пряму конкуренцію в обох турнірах.

Матч вийшов напруженим. Всі періоди суперники грали практично на рівних і могли б розійтися з нічийним рахунком. На останніх хвилинах гри харків'яни атакували, але завершити атуку результативним кидком їм завадив воротар
"динамівців". Рахунок 4:3 став для львів'ян переможним.

Матч за Суперкубок України офіційно відкрив новий ватерпольний сезон в Україні.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі