Харківські важкоатлети вибороли вісім медалей на чемпіонаті Європи

12 жовтня 2015 11:25

Харківські спортсмени вибороли вісім медалей на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який пройшов з 3 по 10 жовтня в місті Клайпеда (Литва).

Чемпіонат пройшов серед юніорів та молоді до 23 років. Харків'яни завоювали одну золоту, чотири срібні і три бронзові медалі.

Так, Ірина Деха в змаганнях серед юніорок у ваговій категорії до 75 кг здобула золоту медаль у ривку з результатом 108 кг, у поштовху з результатом 118 кг завоювала «бронзу», в результаті з сумарним результатом 226 кг посіла друге місце. Ігор Конотоп серед юніорів у ваговій категорії до 85 кг завоював срібну медаль у ривку з результатом 155 кг, а в поштовху з результатом 181 кг - «бронзу». Сумарний результат Ігоря - 336 кг і теж друге місце.

Крім того, Анастасія Шишанова серед юніорок у ваговій категорії до 75 кг завоювала бронзову медаль у ривку з результатом 93 кг, а Ярослав Чернишов серед молоді у ваговій категорії 94 кг завоював срібну медаль у ривку з результатом 166 кг.