Харківські важкоатлети перемогли на чемпіонаті України

15 серпня 2017 11:39

Змагання серед молоді до 23 років пройшли з 8 по 12 серпня в Хмельницькому.

Успішний виступ жіночої збірної Харківщини, яка, нагадаємо, також посіла на цьому чемпіонаті перше загальнокомандне місце, завоювавши 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медаль, підтримали й чоловіки. На їх рахунку була 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди.

Чемпіоном України у вазі до 56кг став Павло Заліпський. У сумі двоборства він підняв вагу 235кг (105кг - у ривку та 130кг - у поштовху). Суперника з Тернопільської області Михайла Гуменюка, який посів друге місце, Павло перевершив у сумі двоборства на 25кг.

У цій же вазі бронзову нагороду виборов харків’янин Олександр Лавриненко, результат якого був 201кг (91кг + 110кг).

Бронзові медалі завоювали Ян Бломберус (вагова категорія - до 69кг) - 261кг (123кг + 138кг) та Іван Щур (вагова категорія - понад 115кг), якому за сумою двоборства підкорилися 337кг (151кг + 186кг).

Срібну нагороду до медального кошика Харківської області поклав Роберт Казанчин. У ваговій до 105кг він за сумою двоборства підняв 345кг (154кг - у ривку та 191кг - у поштовху). Чемпіоном у цій вазі став Богдан Бурячек з Луганської області, який перевершив результат Роберта на 37кг.

У загальнокомандному заліку серед чоловіків харківські важкоатлети посіли перше місце. На другому була збірна Луганської області, а третє місце вибороли спортсмени з Донецької області.

«Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки та формування збірної України на чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який з 15 по 22 жовтня цього року відбудеться в Албанії».