Харківські тхеквондисти блискуче виступили в Словаччині

05 червня 2019 13:25
На міжнародному турнірі Bratislava Open & Korean Ambassador Сup 2019 спортсмени області здобули 25 нагород та посіли друге загальнокомандне місце.

За медалі турніру з тхеквондо ВТФ у різних вікових категоріях боролися понад 500 спортсменів з 11 країн світу. Яскраво представили Україну харківські тхеквондисти з різних спортивних шкіл та клубів, які в складі об’єднаної команди здобули 12 золотих, 9 срібних та 4 бронзові медалі.

Переможцями турніру стали: Павло Филиппенко, Еріка Брігіда, Руслан Бардаков, Наталя Козлова, Владислав Пономаренко, Максим Благій, Олександра Савченко, Вікторія Ечкенко, Тарас Рабчук, Артем Лиманський, Денис Степанко, Іларіон Филлипенко.

Крім того, Павло Филиппенко та Вікторія Ечкенко були відзначені як кращі спортсмени турніру в своїх вікових категоріях.

За підсумками змагань харківська команда посіла друге загальне місце, поступившись лише команді з хорватського Загреба. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.