"Харківські теплові мережі" - переможець II етапу Битви корпорацій

20 жовтня 2015 09:58

17-18 жовтня на полях дитячої академії ФК "Металіст" пройшов II етап спортивного турніру "Битва корпорацій". На відміну від першого змагання, яким був міні-гольф, на турнір з міні-футболу заявилося не 16, а 20 команд.

Напередодні змагань організатори разом з представниками кожної з команд провели жеребкування і розділили суперників на 4 групи по 5 команд.

17 жовтня, починаючи з 10:00, 20 команд боролися на 4 міні-футбольних полях за право вийти у раунд плей-офф. За регламентом, який був досить щадним по відношенню до учасників: 4 з 5 команд виходили з групи. У підсумку лише чотири компанії за підсумками першого дня не змогли подолати груповий етап: "Компаньйон Фінанс", "Укрспецкомплект", "Центр доктора Бубновського" і "Life". Решта ж 16 суперників продовжили свій шлях до фіналу.

У цікавих і наполегливих поєдинках до золотого матчу дійшли дві команди: "Харківські теплові мережі" і "Альфа-Банк". Гравці Харківських теплових мереж провели фінал так само впевнено, як і весь турнір в цілому, обігравши суперника з рахунком 7:2.

Третє місце та бронзові медалі по достоїнству завоювала команда "Укрнафта", яка в малому фіналі обіграла "Adidas".

Підводячи підсумки двох етапів, варто відзначити, що в обох змаганнях перемоги здобули команди комунальних підприємств.

Наступним етапом "Битви корпорацій" буде ще один командний вид спорту - волейбол.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі