Харківські сумоїсти завоювали медалі Кубка Європи

22 березня 2019 13:32

16 березня в Естонії відбувся другий етап Кубка Європи з сумо, на якому спортсмени Харківщини вибороли п'ять нагород, в тому числі золоту.

Участь в змаганнях взяли близько 100 спортсменів з 9 країн, а по їх підсумками збірна України завоювала 7 золотих, 3 срібних і 7 бронзових нагород. З них 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові медалі - на рахунку харків'ян.

Переможцем у вазі до 85кг став Демид Караченко. В «українському» фіналі харківський борець виграв у чинного чемпіона світу Святослава Семикрас з Вінниці.

Срібну медаль у вазі понад 80 кг серед жінок отримала Марія Дрбоян. У фіналі харків'янка поступилася киянці Іванні Березовської.

Також на рахунку Марії була бронзова медаль в абсолютній ваговій категорії.

Бронзовими призерами також стали Таїсія Редченко (вагова категорія - понад 80кг) і Антон Чуєв (вагова категорія - до 100кг).

Наступний етап Кубка Європи з сумо відбудеться в травні в Німеччині, а з 18 по 21 квітня в столиці Естонії відбудеться чемпіонат Європи.

Зараз збірна України, в тому числі харківські спортсмени, готуються до міжнародного турніру US Sumo Open, який пройде 23 березня в США.