Харківські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті України з велоспорту на треку

28 вересня 2017 11:41

У Львові велотреку відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку. У чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів з 9 областей України. Харківську область і Харківську обласну організацію «Динамо» на цих змаганнях представляли 9 спортсменів, які завоювали 11 медалей різного ґатунку.

Андрій Винокуров завоював чотири золоті медалі чемпіонату - в командному спринті, гіті 200 м з ходу, спринті та кейріні.

Олена Старикова стала чемпіонкою України в гіті на 500 м з місця, а в гіті 200 м з ходу, спринті та кейріні - срібним призером чемпіонату.

Денисенко Владислав в командному спринті посів друге місце, а в кейріне був третім. Ще одну бронзову нагороду чемпіонату завоював Лучин Максим, який разом з волинським гонщиком Чернявським Андрієм стали третіми в парній гонці на 100 кіл з 10 проміжними фінішами.