Харківські синхроністки посіли друге місце на чемпіонаті Європи

03 липня 2018 09:11

Змагання пройшли з 26 червня по 1 липня в Фінляндії. Юніорська збірна України з синхронного плавання, до складу якої увійшли харків'янки Марта Федина, Владислава і Марина Алексєєва, Олександра Бурдова, Олеся Дерев'янченко, Дар'я Корнєєва, Анастасія Кулик, Євгенія Ліхман, Анна Носова, Валерія Шило, а також киянки Катерина і Софія Стуленкови, зайняла другі місця у всіх видах програми.

Українки стали срібними призерами в командних видах - в технічній (88.7496 бали) і довільної (90.6667 бали) програмах груп, а також в змаганнях комбінованих груп (90.8667 бали).

Перемога в цих видах дісталася росіянкам (91.4601, 93.0000 і 93.0333 бали, відповідно).

Бронзові медалі в технічній і довільній програмах груп завоювала команда з Іспанії (85.4542 і 87.5000 бали), а в комбі - італійки (88.0333 бали).

Також Владислава і Марина Алексєєва зайняли другі місця в технічній (87.9656 бали) і довільної (90.5000 бали) програмах дуетів. Суперниці з Росії Ксенія Гарна і Єлизавета Мінаєва, які стали чемпіонками, перевершили харків'янок лише на 1.1279 і 2.0667 бала. Бронзові нагороди в дуетах дісталися іспанкам.

Березня Федина стала срібним призером чемпіонату Європи в сольних програмах. У технічній вона отримала від суддів 90.0504 бали, а в довільній - 91.0000 бали. Чемпіонкою Європи стала росіянка Варвара Суботіна (92.8763 і 94.1667 бали). Замкнули трійку призерів італійка Франческа Зуніно (86.5780 бали) - в технічній програмі і іспанка Ірис Тіо Касас (87.6333 бали) - в довільній.

Нагадаємо, що на початку червня березні Федина, Владислава і Марина Алексєєва успішно виступили в складі національної збірної України, яка виборола 10 золотих і 6 срібних медалей на етапах Світової серії з синхронного плавання, що відбулися в Канаді і США.