Харківські синхроністки зібрали всі «срібло» юніорського чемпіонату Європи

28 червня 2017 09:31
З 21 по 25 червня в столиці Сербії Белграді відбувся чемпіонат Європи з синхронного плавання серед юніорів.

Українська команда, до складу якої увійшли харків'янки березня Федина, Олександра Коваленко, Олександра Бурдова, Вероніка Гришко, Ганна Носова, Валерія Бережна, Мар'яна Серікова, Дар'я Корнєєва, а також киянки Софія і Катерина Стуленкови, зайняла другі місця у всіх видах програми.

Дівчата вибороли срібні медалі в змаганнях груп (88.4000 бали) і комбі (88.6000 бали), поступившись лише збірній Росії, результати якої були, відповідно, 90.6000 і 90.4667 бали. Треті місця в цих видах програми дісталися збірній Іспанії (85.5667 і 86.7000 бали).

У сольних вправах березня Федина також принесла Україні срібну нагороду. За свій виступ харків'янка отримала від суддів 87.3333 бали. Перемогла росіянка Тетяна Гайдей, результат якої був на 1.7667 бала вище. Третє місце зайняла італійка Енріка Пікколі (85.5333).

Також березня Федина разом з Олександрою Коваленко зайняла друге місце в дуетах. Виступ українок судді оцінили в 87.5333 бали. Російському дуету, який посів перше місце, наші спортсменки поступилися 1.7667 бала. Третє місце було за синхроністки з Іспанії.

24 червня 2023
Сестри Алексіїви - срібні призерки Європейських ігор-2023
Харків'яни здобули першу нагороду в артистичному плаванні на ІІІ Європейських іграх-2023
16 червня 2023
Харківські русалоньки готуються до виступів на Європейських іграх
05 червня 2023
Золота крапка. Харківські русалоньки переможно завершили суперфінал Кубку світу з акробатичного плавання