Харківські синхроністки блискуче виступили в Канаді

08 червня 2018 10:21

Етап Світової серії пройшов в місті Суррей (Канада).

До складу збірної України увійшли виключно представниці Харківської області: Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексєєва, Валерія Апрелева, Олександра Кашуба, Яна Нарежному, Катерина Резник, Марта Федина, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко.

Дівчата впевнено виступили в командних змаганнях, вигравши у своїх головних конкуренток - збірної Японії.

У технічній і довільній програмах груп харків'янки завоювали перемогу з результатами 90.7305 і 93.2000 бали. Суперниці з Японії, які зайняли другі місця, отримали від суддів 90.3419 і 92.3667 бали. Бронзові медалі завоювали господарки змагань - канадські синхроністи (86.5904 і 87.6333 бали).

Впевнено перемогла збірна України і в змаганнях комбінованих груп - 92.9000 бали. Другими стали американки, виступ яких судді оцінили в 84.5333 бали.

Ще одну золоту медаль наші спортсменки завоювали в хайлайте, отримавши за свій виступ 92.7667 бали. Друге місце було за француженками - 86.7000 бали.

Срібними призерами харківські синхроністки стали в соло і дуетах.

У довільній і технічній програмі соло Єлизавета Яхно посіла друге місце (91.3667 і 89.6622 бали). Перше було за спортсменкою з Японії Юкіко Інуї Такасі (92.9667 і 91.1170 бали). Близько до п'єдесталу в сольних змаганнях була ще одна харків'янка - Марта Федина, але в підсумку посіла четверте місце (89.2000 і 87.2457 бали).

У технічній і довільній програмах дуетів Єлизавета Яхно разом з Анастасією Савчук також завоювали срібні нагороди з результатом 90.9190 і 91.7333 бали. Перше місце було за японками (91.5126 і 92.9333). Третє посіли канадські спортсменки (88.6506 і 89.5667). Харків'янки Владислава і Марина Алексєєва зайняли четверте місце (87.8464 і 89.2333).

Наступний етап Світової серії з синхронного плавання відбудеться з 7 по 9 червня в Лос-Анджелесі (США).