Харківські шпажисти виграли «золото» у Франції

24 травня 2016 11:48

Командні змагання з фехтування на шпагах серед чоловіків у рамках етапу Кубка світу пройшли 22 травня в Парижі (Франція).

Як повідомила Національна федерація фехтування України, кольори українського прапора захищали Богдан Нікішин, Анатолій Герей, а також харків'яни Максим Хворост і Дмитро Карюченко.

У фіналі вони зустрілися з лідерами світового рейтингу і господарями турніру - французами. Спочатку українці взяли ініціативу в свої руки, збільшуючи розрив у рахунку. Але Яннік Борель зумів зломити хід бою, вигравши у Богдана Нікішина - 7:3. На допомогу прийшов Дмитро Карюченко, який в наступному поєдинку з Даніелем Жереном завдав три «чистих» уколи, повернувши українським шпажистам лідерство. Анатолій Герей також зробив «заділ» для вирішального бою Нікішин-Грум'є, таким чином, рахунок став 33:29. Незважаючи на те, що Готьє Грум'є активно пресингував Богдана Нікішина в спробах завдати якомога більше уколів, лідер української збірної не дозволив суперникам виграти «золото» у себе ж удома. Фінальна зустріч закінчилася перемогою української збірної - 40:38.