Харківські шпажисти перемогли на «Меморіалі Захарова»

13 грудня 2018 14:12
Турнір з фехтування на шпазі пам’яті Заслуженого тренера України Олександра Захарова відбувся у Харкові.

Медалі були розіграні в двох вікових категоріях: серед юніорів та серед кадетів, а за його підсумками на рахунку харків’ян були 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагороди.

Обидві золоті медалі принесли змагання в чоловічій шпазі. Серед юніорів у фіналі зустрілися два харківських шпажисти Андрій Деркач та Дмитро Самойлов. Влучнішим на уколи був Андрій Деркач , який одержав перемогу з рахунком 15:12.

У змаганнях серед кадетів перемогу святкував харків’янин Андрій Опанасенко. У фіналі він здолав з рахунком 15:8 киянина Михайла Сироту.

Бронзову медаль у змаганнях серед кадеток завоювала Ксенія Макарущенко. Харків’янка успішно дійшла до півфіналу, де поступилася 9:15 суперниці з Ужгорода Олександрі Лазаренко. У підсумку Олександра стала срібною призеркою, програвши у фіналі Дарині Садовій зі Львова.

У змаганнях серед юніорок харківські фехтувальниці вибороти медалі не змогли. Кращий результат був у Аліни Зеленцової, яка зупинилася в чвертьфіналі. Перемогла в цій категорії Наталя Степанян з Києва.