Харківські шпажисти перемогли на меморіалі Авербаха

01 грудня 2016 08:37

З 26 по 28 листопада 2016 року в Харкові відбувся Кубок України з фехтування на шпагах пам’яті Леоніда Авербаха», на якому спортсмени Харківської області здобули вісім медалей, в тому числі дві золоті. ХІХ за рахунком міжнародний турнір зібрав близька 200 шпажистів з 13 областей України та гостей з Молдови. За традицією медалі були розіграні серед чоловіків та жінок, а також серед ветеранів.

За підсумками змагань харків’яни здобули 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.

В особистих змаганнях серед чоловіків фінал виявився харківським. Перемогу здобув Роман Свичкарь, який з рахунком 15:11 переміг чемпіона світу, учасника Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Максима Хвороста.

Бронзовим призером турніру став ще один харків'янин Ян Сич, який в півфінал програв з рахунком 6:15 Максиму Хворосту.

В свою чергу в командній чоловічій шпазі Роман Свічкарь, Максим Хворост, Ян Сич, а також Євген Миргородський, які представляли команду «Харків-1», посіли четверте місце, поступившись у поєдинку за бронзу 41:45 команді «Київ-ДШВСМ».

Жіноча команда «Харків-1», до складу якої увійшли Надія Касьяненко, Анастасія Зеленцова, Владлена Хавалджи та Аліна Зеленцова, посіла третє місце. У півфіналі харків'янки поступилися 42:45 команді «Київ-ШВСМ», яка стала в підсумку переможницею турніру, а в поєдинку за бронзу перемогли з рахунком 45:37 суперниць з Дніпра.

В особистій жіночій шпазі харків'янки залишилися без медалей, а кращий результат був у Анастасії Спас, яка посіла п'яте місце. Переможницею турніру стала Ксенія Пантелєєва зі Львова.

В свою чергу в змаганнях серед ветеранів весь п'єдестал пошани був харківським. Перемогу здобув Володимир Соколов. Друге місце зайняв Микола Опанасенко, а бронзові медалі розділили Віктор Соколов та Сергій Степанян.

Даний турнір був одним з етапів відбору спортсменів до національної збірної України.