Харківські самбісти вибороли 42 медалі чемпіонату України

07 лютого 2018 11:19

Змагання відбулись у Харкові з 2 по 4 лютого. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у молодіжному чемпіонаті взяли самбісти з 24 регіонів країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях - U-18 та U-20 - у спортивному та бойовому розділі.

У категорії U-18 спортсмени Харківської області завоювали 9 золотих, 4 срібні та 12 бронзових нагород.

За підсумками змагань у віковій категорії до 18 років збірна Харківщини посіла перше місце в загальнокомандному заліку, залишивши позаду команди Києва та Дніпропетровської області, які, відповідно, стали другими та третіми.

У змаганнях серед самбістів до 20 років виступ харків’ян був менш успішним, але за підсумками вони також опинилися в трійці кращих команд чемпіонату. У загальнокомандному заліку збірна Харківської області, здобувши 4 золоті, 7 срібних та 6 бронзових нагород, посіла третє місце. Перше було за представниками Одеської області, а друге посіли кияни.