Харківські самбісти - чемпіони Європи

14 квітня 2016 10:21

Харківські спортсмени завоювали золоті медалі на чемпіонаті Європи з самбо серед юнаків та юніорів, який пройшов в Тулузі (Франція).

Всього в чемпіонаті взяли участь 300 спортсменів з 23 країн світу. Збірна України, до складу якої входили харківські спортсмени, завоювала 24 медалі - 4 золоті, 3 срібні та 17 бронзових. Свій внесок в нагороди збірної внесли харків'яни, котрі завоювали 5 медалей: 2 золоті та 3 бронзові.

Так, Сергій Крівчач став чемпіоном Європи серед юніорів (U-20) у ваговій категорії до 82 кг. У фіналі харківський борець здобув перемогу над білоруським спортсменом Олександром Кругликом.

Ще один харківський спортсмен Владислав Берізка став чемпіоном Європи серед юнаків (U-18) у ваговій категорії понад 87 кг. У фіналі харків'янин здолав грузинського самбіста Георгія Гоголідзе.

Бронзові медалі чемпіонату завоювали Владислав Руднєв (U-20, до 74 кг), Євген Вегера (U-18, до 87 кг) та Анастасія Безатосна (U-18, до 48 кг).

Нагадаємо, в 2015 році Сергій Крівчач став володарем золотої медалі на світовій першості з самбо в Ризі, а Анастасія Безатосная стала чемпіонкою Європи серед кадеток у Стамбулі.