Харківські плавці успішно виступили на чемпіонаті України

09 червня 2015 12:06

Харківські спортсмени завоювали 8 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який пройшов 3-5 червня у Львові.

У змаганнях взяли участь близько 600 плавців у віці 12-14 років з 19 областей України.

Чемпіоном України на кількох дистанціях став харків'янин Валентин Нестеркін, який завоював 7 золотих медалей: на дистанціях 50 м (25.45), 100 м (54.64) і 200 м (2:01.74) вільним стилем, а також на дистанціях 200 м комплексним плаванням (2:18.44) і 50 м на спині (30.24). Крім того, разом з іншими вихованцями харківської СДЮШОР «Спартак» Данилом Лещенком, Денисом Макаревичем і Владиславом Желтятдіновим виграв комбіновану естафету 4 х 100 м (4:19.91) і естафету 4 х 100 м вільним стилем (3:49.14). Також Валентин Нестеркін завоював срібну медаль на дистанції 50 м батерфляєм (0:27.61).

Ще дві медалі приніс команді Денис Макаревич, який був першим на дистанції 200 м брасом (2:31.78) і другим - на дистанції 100 м брасом (1:12.57).

Бронзовим призером чемпіонату став Станіслав Галуненко, пропливши 400 м вільним стилем з результатом 4:26.95.

У змаганнях серед дівчат вихованки харківської СДЮШОР «Спартак» Анастасія Бредихіна, Майя Федосеєнко, Анна Скирда і Тетяна Євмінова завоювали срібну і бронзову медалі в естафетах, показавши другий результат (4:35.92) в естафеті 4 х 100 м вільним стилем і третій (5:13.05) - у комбінованій естафеті 4 х 100 м. Крім того, Анастасія Бредихіна завоювала бронзову медаль на дистанції 50 м на спині (0:35.08).

За підсумками змагань спортсмени харківської СДЮШОР «Спартак» здобули перемогу в загальнокомандному заліку. Друге місце посіли плавці з Києва, третє - команда з Дніпропетровська. Крім того, четверте місце на чемпіонаті посіли спортсмени харківської МК ДЮСШ.