Харківські плавці стали чемпіонами України

24 червня 2015 18:43

Харківські плавці завоювали 8 медалей на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді, який 20-22 червня проходив в Івано-Франківську.

В акваторії міського озера змагалися плавці трьох вікових груп: дорослі (плавці від 19 років), молодь (17-18 років) і юніори (до 16 років). В цілому в чемпіонаті взяли участь 43 плавці з 10 областей України та Києва. Змагання проходили на дистанції 5 та 10 км.

На дистанції 5 км серед чоловіків харків'яни завоювали всі призові місця. Ігор Снітко фінішував першим (55:05.80), Ігор Червінський - другим (55:06.08), Кирило Швець - третім (55:06.58).

На дистанції 10 км Ігор Червинський став чемпіоном України (1:54:32), Кирило Швець срібним призером (1:55:16). Ігор Снітко був четвертим.

У змаганнях серед жінок харків'янка Ксенія Скрипель (2:11:26) на дистанції 10 км завоювала золоту медаль, а в змаганнях серед молоді на дистанції 7,5 км переміг харківський плавець Олександр Світличний (1:33:27).

Як повідомили у Федерації плавання України, харківські плавці Ігор Червінський, Кирило Швець та Ігор Снітко були відібрані до складу національної збірної і представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з плавання на відкритій воді, який проходитиме з 25 липня до 8 серпня на річці Казанка (Росія).