Харківські паралімпійці завоювали медалі в Пхьончхані

12 березня 2018 16:13

Харків'яни завоювали медалі на Паралімпійських іграх-2018, які проходять з 9 по 18 березня у місті Пхьончхан (Республіка Корея).

Перше «золото» в перший день змагань українській збірній приніс харківський біатлоніст Віталій Лук'яненко. Спринт на 7,5 км серед чоловіків з проблемами зору він пройшов за 19 хв. 51 сек. Другим в цій гонці став білорус Юрій Голуб з результатом 20 хв. 5,1 сек.

Перше для України «срібло» завоювала харків'янка Оксана Шишкова. 10 березня в змаганнях з біатлону серед спортсменок з порушеннями зору вона фінішувала другою в гонці на 6 км, показавши результат 19 хв. 38,2 сек.

Бронзовим призером Паралімпіади стала Людмила Ляшенко. Біатлонну гонку на 6 км серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату вона пройшла з результатом 18 хв. 28,7 сек.

Крім того, в третій день змагань в лижних гонках на 15 км Оксана Шишкова завоювала срібну медаль, а Людмила Ляшенко - бронзову.

Таким чином, за результатами перших днів Паралімпійських ігор-2018 українці завоювали 9 нагород - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.