Харківські паралімпійці-фехтувальники завоювали медалі чемпіонату світу

26 вересня 2019 12:38

Змагання відбулись з 17 по 23 вересня в Південній Кореї. «Золото» чемпіонату виборола в фехтуванні на рапірі в категорії С серед жінок харків’янка Ганна Пашкова. У вирішальному поєдинку вона здолала суперницю з Росії. Також на рахунку Ганни була бронзова медаль в фехтуванні на шпазі в категорії С.

У фехтуванні на шаблі серед жінок бронзовою призеркою чемпіонату світу в категорії А стала харків’янка Євгенія Бреус.

Ще одну бронзову медаль харківські паралімпійці здобули в командних змаганнях. Євгенія Бреус та Олена Федота разом зі львів’янкою Наталею Морквич та Надією Дьолог із Закарпатської області стали призерками в жіночій командній шаблі, здолавши в боротьбі за третє місце суперниць з Польщі.

Загалом на цьому чемпіонаті, де виступали понад 200 спортсменів з 30 країн світу, національна паралімпійська збірна України здобула 3 золоті та 7 бронзових медалей.