Харківські майстри бадмінтону успішно завершили рік

07 грудня 2016 16:06

C 30 листопада по 2 грудня в місті Дніпро відбувся Всеукраїнський турнір з бадмінтону пам'яті Заслуженого тренера України Анатолія Гайдука та майстра спорту міжнародного класу Костянтина Вавілова, на якому спортсмени Харківської області здобули сім медалей. Участь в змаганнях приймали 75 бадмінтоністів з 7 областей України. Харківську область представляв 21 спортсмен, які повернулися додому з 3 золотими, 2 срібними та 2 бронзовими нагородами.

Харків’яни Валерій Атращенков та Артем Почтарьов святкували перемогу в чоловічій парній категорії. У фіналі вони з рахунком 22:20, 16:21, 21:10 обіграли Данила Боснюка та Владислава Дружченко з Дніпра.

Ще одне золото Валерій Атращенков здобув у змішаній парній категорії. В дуеті з харків’янкою Єлизаветою Жаркою, він успішно дійшли до фіналу, де з рахунком 21:18, 21:17 обіграли Миколу Мартиненко з Дніпра та харків’янку Дар'ю Самарчанц.

Єлизавета Жарка також стала володаркою золотої медалі в парній жіночій категорії. Разом з Наталією Войцех з Дніпра вона у фіналі перемогла дніпропетровську пару Євгенію Паксютову та Марію Рудь: 19:21, 21:17, 21:13.

Також в парній жіночій категорії на рахунку харківських спортсменок була бронза. Владислава Лісна і Дар'я Самарчанц у півфіналі з рахунком 12:21, 21:14, 22:21 поступилися майбутнім срібним призеркам, а в матчі за третє місце перемогли 21:20, 21:15 своїх землячок Анастасію Прозорову та Валерію Рудакову.

В жіночій одиночній категорії харків’янка Дар'я Самарчанц завоювала бронзову медаль. В півфіналі вона поступилася 8:21, 20:21 Марії Улітіній з Дніпра, а в поєдинку за третє місце перемогла також харківську бадмінтоністку Анну Міхалькову 17:21, 21:8, 21:19. Переможницею в жіночій одиночній категорії стала Наталія Войцех з Дніпра.

В свою чергу в чоловічій одиночній категорії на рахунку харків’ян було срібло. Його здобув Артем Почтарьов, який у фіналі поступився Кирилу Леонову з Дніпра з рахунком 21:10, 14:21, 16:21.

Даний турнір – це останні дорослі змагання в цьогорічному календарі українського бадмінтону. В цьому році остався лише традиційний святковий передноворічний турнір серед юнаків, який з 25 по 28 грудня відбудеться у харківській ШВСМ.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі