Харківські лучники вибороли призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні

03 лютого 2020 17:01

З 25 по 31 січня 2020 року в Харкові у спорткомплексі НАУ «ХАІ» пройшов Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 8 областей України, що змагались в класичному і блоковому луках.

В особистих заліках в класичному луці чемпіоном України серед чоловіків став харків’янин, заслужений майстер спорту України Віктор Рубан, а серед юніорів срібним призером став вихованець КЗ «ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука „Комунар“», майстер спорту України Володимир Каменський.

У командних змаганнях серед юніорів друге місце посіла команда «Харківська-1», до складу якої входять Володимир Каменський, Олександр Грекулов, Дмитро Ярмак.

В особистій першості в блоковому луці призерами також стали харків’яни. Серед чоловіків переможцем став МС України Вадим Головко, а друге місце серед юніорів посів Андрій Кім.

У командній першості серед юніорів срібним призером стала команда «Харківська» у складі Микити Дюняшева, Андрія Кіма, Данила Сидоренка. Третє місце серед юніорів посіла команда «Харківська-1» у складі Діани Мурашко, Олени Гриншпун, Дар’ї Чередніченко.