Харківські лучники успішно виступили на міжнародному турнірі у Львові

14 вересня 2015 19:55

Всеукраїнські відкриті змагання зі стрільби з лука «Золота осень- 2015» пройшли у Львові з 7 по 12 вересня.

У змаганнях взяло участь понад 200 спортсменів - представників України, а також Азербайджану та Польщі. Харківські лучники успішно виступили майже у всіх програмах змагань.

Так, у змаганнях серед змішаних команд харківський дует у складі  Антона Ладікова та Юлії Захарченко здобув перемогу, срібну та бронзову нагороди вибороли львівські спортсмени.

В особистому заліку класичного лука серед кадетів харків'янин Микита Кравчук (вихованець спортшколи зі стрільби з лука «Комунар») став срібним призером, поступившись золотою медаллю спортсмену зі Львова. Бронзову медаль у цьому виді програми завоював київський спортсмен.

Серед кадеток в класичному луці переможницею змагань стала харківська спортсменка Катерина Мазорчук (вихованка спортшколи «Комунар»), на другій і третій сходах п'єдесталу опинилися львівські спортсменки.

У командному заліку серед кадетів харківська команда у складі Микити Кравчука, Марка Головка та Ігоря Гулича («Комунар») посіла друге місце, поступившись «золотом» і «бронзою» львівським лучникам.

Також харків'янки стали переможницями в командному заліку серед жінок. Золоту нагороду завоювала команда у складі Юлії Захарченко, Дарини Павличенко і Римми Гарамовой, срібними призерами стали польські спортсменки, а бронзовими - львівські.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі